Další skvělý speciál pro maminky a jejich děti ve věku od 6ti měsíců do 3 let s názvem BOX 4 BABIES a podtitulem podzim 2023 spatřil světlo světa. Pojďme se společně podívat, jaké produkty tento boxík obsahoval.

Nutrilon Advanced batolící mléko, v batolícím věku čelí imunita Vašeho děťátka výzvám. Díky vyváženému obsahu vitamínu C a D je prokázáno, že 2 hrnečky Nutrilon 3 Advanced denně obsahují denní dávku živit pro podporu imunity* Vašeho děťátka.

Kojení je nejlepší způsob výživy dětí. Batolící mléka mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. *Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. Způsob použití a další informace najdete na obale. Potravina pro zvláštní využití.

PAMPERS Pants plenkové kalhotky, mají jedinečnou kapsu Stop & Protect, která spolu s dokonale padnoucím pružným pásem poskytuje až 12 hodin úplné ochrany proti protečení. Mají také super absorpční jádro, které okamžitě absorbuje tekutinu, a dvojité bezpečnostní manžetky, které pomáhají předcházet protečení kolem nožiček. Plenkové kalhotky Pampers Pants jsou dermatologicky testované a neobsahují žádné parfémy klasifikované jako alergeny (uvedené ve směrnici EU č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích). Jsou schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance jako bezpečné v kontaktu s dětskou pokožkou. 

Měsíčkový kojenecký olej Weleda pro jemnou dětskou pokožku, je skvělou volbou k ošetření suché či podrážděné pokožky vašeho miminka, k dočištění zadečku nebo jako součást kojenecké masáže. Jeho složení je velmi minimalistické, jen lehký sezamový olej a měsíček lékařský. Jeho síla je však nenahraditelná – zjemní, zklidní a uvolní. Užívejte si něžné chvilky s vaším maličkým už od prvního dne. Olej můžete použít jak k péči o pokožku celého těla, tak pro šetrné čištění v oblasti plenek. Vhodný je také pro jemnou masáž kojenců.  Měsíčkový kojenecký olej Weleda můžete koupit za 319,00 Kč (200 ml).

Měsíčková kojenecká koupel Weleda šetrně myje a vyživuje jemnou dětskou pokožku. Rituál v podobě večerního koupání je krásnou příležitostí, jak strávit nerušený čas s vaším děťátkem. Pečujte během mytí o jeho pokožku tak šetrně, jak to jen jde. Hřejivý měsíček se zklidňujícími účin- ky jsme doplnili o sladký mandlový olej a organický sezamový olej, které kůži nevysušují, naopak ji dostatečně vyživují. Měsíčková kojenecká koupel bude pokožku vašeho děťátka hýčkat, jemně čistit a zároveň nezastře její přirozenou vůni. Čistí, vyživuje a zabraňuje vysušování pokožky, přičemž podporuje její přirozené ochranné funkce. Bez syntetických konzervačních látek, parfemace, barviv nebo surovin získaných z minerálních olejů. Dermatologicky testováno, dokonce i na citlivou a suchou pokožku.  Cena produktu je 319,00 Kč (za 200 ml).

Elmex Cvičný zubní kartáček & mini zubní pasta (0–3 roky). Malá hlava kartáčku, speciálně tvarovaná pro ústa batolat. Oblast vláken modré barvy usnadňuje dávkování správného množství zubní pasty pro děti o velikosti hrášku. Měkká, zakulacená vlákna zajišťují jemné čištění mléčných zubů.  Ergonomicky tvarovaná rukojeť s naváděcími liniemi vhodná pro všechny typy úchopu, které děti a jejich rodiče používají. S přísavkou pro snadné a zábavné upevnění vestoje. Balení obsahuje mini pastičku elmex® Kids pro doplnění kompletní péče. Cvičný zubní kartáček Elmex můžete zakoupit za 124,90 Kč.