Pojďme si představit poslední Brand box pro rok 2023, který opět přináší inspiraci nových chutí a zajímavých produktů k otestování. Ponořte se s námi do zhodnocení produktů.

Začít svůj den lépe a s úsměvem na tváři můžete díky novým cereáliím KitKat®. Nechte se unést křupavou kakaovou chutí nových snídaňových cereálií. Přidejte mléko a ponořte se do chuti lahodné mléčné čokolády, která je ze 100 % udržitelně získávaného kakaa. Cena cereálii je 136,90 Kč.

Rádi zdravě mlsáte? Milujete křupavé drobné okurčičky naložené v delikátním láku? Potom ochutnejte efko Delikates okurky 3-6 cm! Vynikající harmonický sladkokyselý nálev a ručně sbírané okurky se dokonale hodí k zábavě i přátelům. Cena okurek je 46,90 Kč.

Pro přípravu různých dezertů, buchet, koláčů nebo k přímé spotřebě vyzkoušejte lahodná švestková povidla od Podravky. Na 100 g ovoce bylo použito 160 g ovoce. Neobsahují konzervanty ani barviva. Cena povidel je 44 Kč.

Pro všechny milovníky domácího pečení je sušené pekařské droždí od Vitany neocenitelný pomocník, zaručí totiž, že těsto krásně vykyne. Navíc je použití sušeného droždí mnohem jednodušší než použití čerstvého, není totiž třeba připravovat kvásek. Obsah sáčku odpovídá polovině kostky čerstvého droždí. Cena sáčku je 10,90 Kč.

K adventnímu času rozhodně patří skořicový cukr od Vitany. Používá se k posypání jablek při přípravě jablečných moučníků, lívanečků a dalších pokrmů. Můžete s ním dochutit krémy i zmrzliny. Cena je 8,90 Kč.

Pro ty, kteří milují dobrou chuť, ekologii a přírodní produkty, je speciálně vytvořena Babiččina volba BIO hladká. Díky tomu si můžete být jistí, že vaše pečivo bude nejen dobře chutnat, je bude i zdravější pro celou rodinu. Bio mouky Babiččina volba jsou vyrobeny z certifikovaných bio obilovin, jejich původ lze 100 % identifikovat. Mouka se vyrábí z obilí pěstovaného podle přísných pravidel bio produkce. Obvyklá cena je 44,90 Kč.

Na těsta, která mají při vyvalování držet tvar, je přesně na míru vyvinuta Hladká mouka na křehké pečivo Babiččina volba. Těsto z této mouky má jemnou strukturu, nelepí se a netrhá. Proto je vhodné při přípravě lineckého cukroví a čajového pečiva. Perfektně podpoří křehkost těsta na slané koláče a quiche. Není vhodná na kynutá těsta. Cena je 34,90 Kč.

Více informací k boxům a recenzím najdete na www.novinkyschuti.cz