Jaro máme v plném proudu a máme tu i nový Brand Box s podtitulem „květinová nadílka“.Pojďme si představit jednotlivé produkty z boxu plného novinek s chutí.

V tomto boxu najdeme hned několik nápojů. Jako první vám představujeme nový zážitek z chuti v nové formě a jedinečné osvěžení bez cukru i sladidel. To je nová řada ochucené minerální vody Mattoni esence v plechovce. Unikátní spojení minerální vody Mattoni, jemných bublinek a přírodních esencí z ovoce a bylinek. To vše bez cukru, sladidel, barviv i konzervantů. Novinka je k dostání v oblíbeném balení o objemu 0,5l v populární příchuti osvěžujícího citronu a nově i v unikátní kombinaci voňavého jablka a svěží máty za 19,90 Kč.

Jste milovníci ledové kávy? Kávová specialita Tchibo Barista Cold Brew se od běžné ledové kávy liší speciálním způsobem přípravy. Ten spočívá v tom, že světle pražená a udržitelně pěstovaná zrnka 100% kávy Arabica se nechají 14 louhovat ve studené vodě. Káva tak nikdy nepřijde do styku s horkou vodou a díky tomu má jemnou, svěží chuť s nižší hořkostí a aciditou. Kávu Tchibo Barista Cold Brew si můžete dopřát za cenu 55 Kč (235 ml).

Vinea Frizzante je nealkoholická hroznová limonáda plná opojných květinových a ovocných tónů. Vinea Frizzante je méně sladká a svou perlivostí připomíná šumivá vína. Cena je: 12,90 Kč (0,52 l) 

Z nealkoholických nápojů vám dále představujeme pivo s bohatší a plnější chutí, které bylo dosaženo zvýšením podílu chmelu a karamelového sladu, to je Birell Světlý s novou, vylepšenou recepturou. Cena je 19,90 Kč za plechovku o obsahu 0,5l.

Je libo funkčními bonbóny? Mentos Clean Breath díky svému výjimečnému složení v kombinaci se zinkem prokazatelně snižují příčiny nepříjemného dechu po dobu více než 2 hodin. Ochutnejte osvěžující variantu Mentos Clean Breath Peppermint s příchutí máty a extraktem z kůry magnolie! Pokud ale dáváte přednost ovocné svěží chuti, můžete zvolit Mentos Clean Breath Lemon Melissa s příchutí citronu a meduňky. Funkční bonbóny Mentos Clean Breath jsou bez cukru a v praktickém balení, které se vejde do kapsy. Cena je: 29,90 Kč a v balení najdete 30 bonbonů.

Kdo říká, že si při dietě nemůžete mlsnout? Jen si dejte! Křupavé low carb kuličky od KetoDiet v záplavě bílé čokolády jsou bez zbytečných cukrů. Jemně sladká bílá čokoláda se vám rozplyne na jazyku a kuličky uvnitř vás potěší s každým křupnutím. A co je nejlepší? S každou kuličkou doplňujete bílkoviny, a přitom mlsáte. Ochutnejte nový low carb dezert a neodoláte. Cena: 49 Kč (38 g).

Další skvělý v produkt v boxu jsou čokoládové tabulky ORION Ateliér s vysokým podílem 80% a 90% kvalitního kakaa, získávaného navíc 100% udržitelně, představují skutečný požitek. Vyrobené jsou jen ze 3 ingrediencí, a vy si tak můžete vychutnat dokonale intenzivní a autentickou chuť čokolády.

Cena: 54,90Kč. 

A finálně, pro milovníky kořeněných jídel představujeme produkt Podravka Natur Chilli, se kterým zažehnete oheň vaší vášně pro pikantní gastronomii. Neobsahuje lepek, laktózu ani žádné přídatné látky. Podravka Natur Chilli je vhodná pro vegetariány i vegany a zakupit ji můžete za cenu 24,90 Kč (100 g).

Více informací k boxům a recenzím najdete na www.novinkyschuti.cz