balíček plný novinek

Jaro máme v plném proudu a máme tu i nový Brand Box s podtitulem „květinová nadílka“.Pojďme si představit jednotlivé produkty z boxu plného novinek s chutí.

V tomto boxu najdeme hned tři novinky od značky Birell. Birell přináší nové příchutě v limitované edici a potěší fanoušky méně sladkých variant. Všechny tyto novinky jsou totiž se sníženým obsahem cukru! Ochutnat můžete exotické spojení manga a citronu, unikátní kombinaci mandarinky a asijského citrusu yuzu nebo oblíbenou českou kombinaci lesního ovoce – brusinka a borůvka. Cena je 22,90 Kč (0,5l).

Jste milovníci kyselých želé bonbonů? JOJO přichází se superkyselou novinkou JOJO Kaktusáci, kteří doplňují další oblíbené kyselé JOJO bonbóny, jako jsou Kyselé žížalky či rybičky. V jednom balíčku najdete mix šťavnatých plněných i neplněných bonbón ů s příchutí limetky, marakuji, maliny a kiwi. Ochutnejte nejkyselejší variantu JOJO želé bonbónů! Cena je 32,90 Kč (80 g).

Na trhu je k dispozici mnoho druhů mouky. Váháte občas, jakou mouku na co použít? Babiččina volba nyní nabízí univerzální moukupro vaši kuchyni. Díky optimální struktuře, kvalitě lepku a škrobu kombinuje pekařské vlastnosti hladké a polohrubé mouky. Je vhodná pro téměř všechny recepty vyžadující mouku, na pečení, obalování či zahušťování pokrmů. Cena mouky je 34,90 Kč za 1 kg.

Už žádné předběžné namáčení a tepelná úprava. Ozkoušejte produkty Vitana v novém balení. Dejte znovu šanci předvařené čočce a předvařenému hrachu v rámci úspory času a energií v kuchyni. Už žádné předběžné namáčení a tepelná úprava. Předvařená čočka: 65,90 Kč, Předvařený hrách: 42,90 Kč.

Ochutnejte lahodné kakaové kroužky s marshmallows s jahodovou příchutí od Bonavity. Malé kousky vás překvapí svou křupavostí. Jsou vyrobené tak, aby zůstaly křupavé i po zalití mlékem a dodaly každému soustu jemně sladkou jahodovou chuť. Cena je 69,90 Kč (250 ml).

Milovníky sladkého potěší novinka od M&M’S. Díky křupavému rýžovému středu pokrytému lahodnou mléčnou čokoládou a barevnou cukrovou skořápkou mají M&M’s Crips výbornou lehkou chuť. Dostupné jsou v baleních po 36, 77 a 213 gramech. Takže se budou hodit jak pro momenty v soukromí, tak pro pochutnání si doma s příteli nebo rodinou. Cena M&M’s Crips je 26,90 Kč za 36 g.

Další skvělý v produkt v boxu byl Zeleninový bujon kostky od Podravky. Bujon v kostce v sobě spojuje plnou chuť a přednosti sušené zeleniny: celeru, cibule, mrkve, rajčat a pórku. Zeleninový bujón je vhodný i pro vegetariány, protože obsahuje pouze zeleninu. Cena: 34,90 Kč (120 g).

Více informací k boxům a recenzím najdete na www.novinkyschuti.cz