Léto už klepe na vrátka a my právě rozbalujeme nejnovější Brand Box, který obsahuje novinky a tipy z regálů trvanlivých potravin. Pojďme si představit jednotlivé produkty z boxu plného novinek s chutí.

V tomto boxu opět najdeme několik nápojů. Jako první vám představujeme novinku od Mattoni esence v plechovce.Jedinečný mix skvělé ovocné chuti, jemných bublinek, minerálů a vitamínů (B6, D3, vitamínu A nebo B12), které přispívají k normálnímu fungování imunitního systému. To vše s nízkým obsahem cukru, bez konzervantů, umělých barviv a sladidel. Novinka Mattoni Imuno byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky ze Společnosti pro výživu a je dostupná v oblíbeném balení o objemu 0,5 l a to hned ve dvou jedinečných příchutích – mango s pomerančem a jablko s kiwi a ananasem za 19,90 Kč.

Další novinkou je SEMTEX STREET WATER. Je to funkční neperlivá voda bez konzervantů. Obsahuje vitamíny a minerály, podporuje výkon a soustředění, napomáhá regeneraci svalů a posiluje imunitu. e vhodná pro sportovce, lidi, kteří se potřebují maximálně soustředit nebo odbourat únavu. Moderní pití, se kterým vyniknete v partě i mezi přáteli. SEMTEX STREET WATER si můžete dopřát za cenu 29,90 Kč (750 ml).

Doplňit dávku energie sójovým proteinem ve spojení s kořením a tradiční bramborovou chutí chipsů. To jsou nové JOXTY 22% PROTEIN s paprikou nebo chilli & limetkou. Přesvědčte se, že chipsy už dávnou neznamenají pouze prázdné kalorie. Snackujte chytře a užijte si svůj dokonalý křupavý moment. Cena je: 34 Kč (50 g).

Ochutnejte ledovou novinku Mazagrande Yuzu Tonic, co osvěží vyladěnou kombinací kávy cold brew s tonikem a dotekem exotického yuzu. Zpestřete si léto kávovým koktejlem, který vás bude natuty bavit! Trend z kaváren jednoduše v plechove můžete ochutnat za 39,90 Kč (250 ml).

Osvěžte si den první tmavou novinkou Cool tmavá švestka nealko! Nejlépe chutná vychlazená. Bez konzervantů a umělých barviv. Cena je: 19,90 Kč (0,5 l).

Ondrášovka grapefruit je další v řadě tradičních příchutí značky Ondrášovka, pocházející z Nízkého Jeseníku. Příchuť grapefruit je příjemně osvěžující a obecně v ČR velmi oblíbená. Stejně jako všechny ostatní ochucené Ondrášovky i grapefruit je ochucený pouze přírodním aromatem grapefruitu. Díky své střední mineralizaci je Ondrášovka vhodná pro každodení pití, především pro doplnění běžných minerálů. Cena je: 13,90 Kč (1,5 l).

Pražená hnědá rýže a kvalitní čokoláda kombinují nezaměnitelnou chuť a jedinečné křupnutí do kterého se zamilujete! To jsou BAMBUS RICE BAR – rýžové tyčinky v belgické čokoládě. Opravdu lehký snack s denní dávkou hořčíku, ProViotic, navíc bez lepku a bez palmového oleje. Už žádné výčitky z mlsání. V příchutích: bílá / mléčná / tmavá čokoláda. Více na www.bombusenergy.cz .

Další skvělý v produkt v boxu je křupavá, lahodná a výživná granola Nestlé Fitness® s medem. Granola obsahuje 57 % ovsa, vápník a železo. Skvěle chutná nejen s mlékem, ale i s jogurtem a kousky ovoce! Vápník a železo přispívají k normálnímu energetic- kému metabolismu. Je nutné pamatovat na zdravý životní styl a vyváženou stravu. Ochutnat novinku můžete za  54,90 Kč (300 g).

Více informací k boxům a recenzím najdete na www.novinkyschuti.cz