Blíží se léto a s ním přišel další Brand Box, který přináší inspiraci nových chutí a zajímavých produktů k otestování. Pojďme se společně podívat na obsah boxu a zhodnotit produkty, které se v boxu nacházejí.

Milujete grilovačky? Tak právě pro to Podravka uvádí na trh oblíbený AJVAR SQUEEZE JEMNÝ v novém inovativním typu balení pro přesnější dávkování. Ajvar je směs pečených paprik a lilků, tradiční pro balkánskou kuchyni, která si získala oblibu i v jiných zemích. Ajvar obsahuje kvalitní zeleninu od prověřených farmářů z chorvatských oblastí Podraviny a Slavonie, která se zpracovává do tří hodin od sběru. Ajvar si zamilujete při grilování i vaření, hodí se totiž i do zeleninových jídel nebo jako zeleninová příloha. Cena Ajvaru je 58,90 Kč (310 g). 

Pro milovníky sladkého Brand Box představil novinku TWIX SALTED CARAMEL. Každé sousto obalené lahodnou čokoládou přináší dokonalou, kontrastní směs táhlého karamelu a křupavých sušenek. Tyčinky TWIX přináší radost hned dvakrát. Ochutnejte novinku a přesvědčte se sami!  Cena je 19,90 Kč (46 g). 

Užijte si také novinku od Vitana Bistro, a to Red Curry, která má už pět příchutí (červené kari je tedy šestou příchutí a rozšiřuje tento sortiment snackingu)! Tyto produkty jsou vhodné pro pracující, studenty, cestovatele, singles nebo prostě ty, kteří mají chuť na něco chutného a teplého do žaludku Příprava pokrmu je jednoduchá a rychlá stačí zalít horkou vodou a do pěti minut můžete konzumovat. Red Curry může být připraveno kdekoliv a je to vždy teplé jídlo. Ochutnejte!  Cena produktu je 39,90 Kč (55 g).

Velmi nás zaujaly novinky od TARGA FLORIO. TARGA FLORIO TONICA ORIGINALE obsahuje ryzí mořskou sůl a z bohatých vod Sicílie a také extrakt z vavřínu vznešeného. Pronikavá hořkost je tvořena přírodním chininem, který vyvažuje třtinový cukr. TARGA FLORIO TONICA ROSA kombinuje sicilskou mořskou sůl s květem růže stolisté, která je ihned rozpoznatelná svou jemnou vůní. Přirozenou hořkost přírodního chininu vyvažuje třtinový cukr, který je typický pro Sicílii. Cena je 21,90 Kč (330 ml).

CRISPY kuličky v bílé čokoládě od KetoDiet, kdo říká, že si při dietě nemůže mlsnout? Jen si dejte! Křupavé low carb kuličky v bílé čokoládě jsou bez zbytečných cukrů, bez palmového oleje a umělých konzervantů. Jemně sladká bílá čokoláda se rozplyne na jazyku. Cena balení je 49Kč (38 g).

Vyzkoušet můžete novinku POMBÄR OVEN MINIS CHEESE nyní také v pečené podobě. Užijte si lehkou a křupavou bramborovou svačinku ve tvaru medvídků přímo z pece, ve dvou příchutích – mořská sůl a sýr. Cena je 34,90 Kč (70 g).

Další novinky v boxu jsou od Penamu

První jsou Buchtičky s krémem naruby, které si bez dlouhých příprav můžete užít prakticky kdekoliv. A jak to že naruby? Lahodný a vláčný krém najdete uvnitř každé z devíti buchtiček, které jsou do zlatova upečena a připraveny ke snězení. Cena buchtiček je 46,90 Kč (360 g). 

Druhá novinka je Chléb VITAL, který dodá vašemu tělu potřebné živiny, minerály a vitamíny. Chlév Vital má vysoký obsah vlákniny, selenu a zinku a je zdrojem bílkovin, vápníku, kys. listové a OMEGA-3 mastných kyselin. Cena je 42,90 Kč (320 g).

V boxu se tak nacházely BOHEMIA POP CHIPS Zakysaná smetana s cibulkou. Křupavé potěšení, skvělá chuť a o 50 % méně tuku oproti klasickým chipsům! POPované, Nesmažené. Speciální způsob přípravy tlakem a teplem, bez smažení. Cena je 49,90 Kč (65 g). 

Více informací k boxům a recenzím najdete na www.novinkyschuti.cz