Představujeme vám limitku Glanc box, speciální edici s podtitulem Home care, která přinesla novinky a tipy z oblasti drogerie.

Vůni svěžího prádla si můžete užít s ultrakoncetrovanou aviváží Lenor Fresh Air Effect, která je plná svěží vůně citrusů, blatouchu a oceánů. Užijte si svěží vůni, jako by prádlo schlo na čerstvém vzduchu, i když se suší uvnitř.

Luxusně voňavé a hebké prádlo získáte s Lenor Haute Couture „La Derisbale“. Kromě rafinovaných květů pomerančovníku a růžové frézie dodávají vůni aviváži ovocné tóny čerstvých jablek příjemně doplněné špetkou vanilky a jantaru. 

Provonět svůj domov můžete rovnou s dvěma novinkami od značky Ambi Pur. První novinka je Ambi care Ambe osvěžovač vzduchu s vůní jara, který má schopnost eliminovat nepříjemné pachy z mazlíčků nebo spáleného jídla. Vonná směs vydrží až 90 dní.

Druhá novinka od Ambi Pur je první koupelnový osvěžovač vzduchu pro nepřetržité použití bez elektřiny. Ambi Pur Bathroom přináší nepřetržitou svěžest po dobu až 50 dnů. Navíc zabraňuje usazování pachů na měkkých površích, jako jsou ručníky. Je dostupný v různých vůních.

V boxu se nacházel Jar Supercore, je nový saponát na nádobí, kde každá kapka rychle proniká do odolné mastnoty na nádobí a rozpouští ji, takže šetří váš čas. 

Pokud hledáte produkt pro rychlý úklid, vyzkoušejte prachovku Swiffer DusterPrachovka obsahuje tisíce jemných povrchově upravených vláken, které se tvarově adaptují všem zákoutím i trhlinám. Odstraní dokonale roztoče, prach, vlasy i chlupy.  

Čisté a jako nové nádobí zanechávají Kapsle Jar Platinum Plus od Jaru. Pomáhají odstraňovat zašedlost vznikající časem a obnovují lest nádobí.

Dalším produktem v Glanc boxu byl revoluční víceúčelový Jar Power sprej 3 v 1 na 100% každodenní mastnoty na nádobí a v kuchyni před samotným mytím, mytím v myčce nebo dokonce na kuchyňské povrchy. Pomáhá šetřit vodu.