Pokračovací kojenecká mléka Bebivita, která svým složením odpovídají nejnovějším doporučením odborníků. můžete svému dítěti dopřát už od ukončeného 6. měsíce.

Bebivita je značkou mléčné výživy z Německa. Dětem nejen chutná, ale díky svému vyváženému složení jim poskytuje i vše potřebné pro správný vývoj a růst. 

Bebivita 2 je přizpůsobena k podání od ukončeného 6. měsíce dítěte, Bebivita 3 od ukončeného 9. měsíce, a pak následuje Bebivita JUNIOR 1+, která je upravena k doplnění nutričních potřeb dítěte od ukončeného 12. měsíce.

Bebivita 2 a Bebivita 3 obsahují cenné vitamíny a minerály, zároveň nasytí a chutnají. Cennými složkami jsou vitamíny C, D¹, které přispívají ke správné funkci imunitního systému, růstu kostí a zubů. Dále vitamín B2 a biotin¹, které zajišťují správnou činnost metabolismu. Vitamín K¹ ovlivňuje tvorbu bílkovin a srážlivost krve, zatímco jód¹ přispívá k aktivitě štítné žlázy. Omega 3 mastné kyseliny (ALA, DHA¹) podporují vývoj mozku i nervových buněk. Bebivita 2 a 3 by měla být podávána jakou součást smíšené stravy. Maminky mají dobrou zkušenost s podáváním výživy večer před spaním.

Chcete mít jistotu, že vaše dítě přijímá veškeré důležité živiny, vitamíny a minerály i od ukončeného 12. měsíce. Zvolte Bebivita JUNIOR 1+ mléčný nápoj

Příjemná chuť mléčného nápoje Bebivita JUNIOR 1+ obvykle zaručí, že vaše dítě dopije hrneček až do dna či úplně vyprázdní talířek s cereáliemi. Bebivita JUNIOR 1+ by měl být podáván jako součást různorodé stravy, neslouží jako její náhrada. Pravidelným podáváním Bebivita JUNIOR 1+ dítě přirozeně doplní důležité živiny. Vápník pro správný růst kostí. Vitamín D pro správný růst zubů včetně kostí a správnou funkci imunitního systému. Železo pro vývoj poznávacích funkcí a správnou činnost štítné žlázy. Vitamín C2 pro podporu vstřebávání železa a přispívání ke správnému fungování imunitního systému. Také jód2který napomáhá ke správné funkci štítné žlázy. Dále je přítomna bílkovina ve sníženém množství, které je ideální pro děti starší jednoho roku. 

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Pokračovací kojenecká výživa by proto měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace naleznete na obalech.

Reference:
¹ Dle požadavku legislativy musí veškerá pokračovací mléka obsahovat DHA, vitamín C, D, K, B2, biotin a jód.

2 Dle požadavku platné legislativy