Otázky a odpovědi

Co je to Brand box

Brand box vám umožní objevovat novinky na trhu potravin. Každý druhý měsíc vám zasíláme ty nejzajímavější z nich, které pak můžete v pohodlí domova otestovat a následně ohodnotit na našich stránkách. 

Časově neomezené předplatné “nezávazně spolu” lze objednat pouze prostřednictvím platební karty. Ostatní boxy lze uhradit i platebním převodem.

Předplatné Brand Boxu můžete ukončit kdykoli přímo ve svém profilu nebo písemně na náš e-mail: info@novinkyschuti.cz.

Ano, předplatné brand boxu můžete také někomu dát jako originální dárek. Rádi vám zašleme dárkový voucher.

Naše boxy vám doručí až domů Česká pošta, nebo si můžete zvolit osobní vyzvednutí zásilky na výdejních místech Balíkovny. 

Nikdo není nucen vyplnit dotazník k brand boxu. Můžeme však na jejich základě zjistit, co vám nejvíce chutná a co naopak ne. Váš názor nás zajímá – jen s jeho pomocí mohou být výrobky vylepšeny, což je v zájmu nás všech!

Registrace / Newsletter

Ujistěte se, že jste opravdu vyplnili všechny důležité údaje. Pokud se stále nebudete moci zaregistrovat, obraťte se na nás na e-mailu: info@novinkyschuti.cz

Možná je důvodem nesprávné Uživatelské jméno nebo heslo. Zkontrolujte prosím, zda jste je napsali stejně jako při registraci (pozor na psaní velkých a malých písmen). Nebudete-li se stále moci přihlásit, napište nám na info@novinkyschuti.cz

Po registraci byste od nás měli obdržet aktivační e-mail. Může se stát, že zpráva spadne do vaší nevyžádané pošty (spam). Stačí zprávu označit jako vyžádanou a můžete pokračovat v registraci! V případě jiných problémů nás neváhejte kontaktovat na: info@novinkyschuti.cz

Nic se neděje! Pod přihlašovacím polem najdete odkaz „forget password?”“, na kterém budete požádáni, abyste uvedli svou e-mailovou adresu. Na ni vám znovu zašleme odkaz pro obnovení přihlašovacích údajů.

Naprosto jednoduše! V zápatí newsletter najdete odkaz nazvaný “odhlásit se z odběru”, kterým se z odběru newsletter trvale odhlásíte. Pokud byste si své rozhodnutí později rozmysleli, můžete si o odběr kdykoli znovu zažádat.

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Vaše data nebudeme nikde zveřejňovat, ani neoprávněně předávat třetí osobě. Neustále se snažíme naše bezpečnostní opatření dále vylepšovat. Informace nejsou spojovány s dalšími informacemi, které by umožňovaly identifikaci vaší osoby, pokud to není pro uplatnění nabídky brand box nezbytné nebo pokud nejsme ze zákona povinni poskytnout informace. Tyto údaje budou používány výhradně ke správě webových stránek, sledování jejich využívání a zlepšení nabídky webových stránek. Stejně tak budeme postupovat v případě IP-adres k bezpečnostním a kontrolním účelům. Jen pokud s tím budete výslovně souhlasit, budou vaše osobní údaje, především e-mailová adresa, využita firmou Brand Box s.r.o. k dalším účelům, např. k zasílání newsletteru. 

Žádný problém! Musíte se jen přihlásit a v menu kliknout na „můj profil“. Tam můžete rychle a jednoduše vaše fakturační a doručovací údaje změnit.