Otázky a odpovědi

Co je to Brand box

brand box vám umožňuje každý měsíc objevovat novinky na trhu potravin. Pravidelně každý druhý měsíc vám zasíláme ty nejzajímavější z nich, které pak můžete v pohodlí domova otestovat a následně ohodnotit na našich stránkách. Brand box si lze předplatit na dobu neurčitou s možností předplatné kdykoli ukončit, nebo si brand box objednat na 6 či 12 měsíců.

brand box můžete zaplatit prostřednictvím platební karty nebo bankovním převodem přes zabezpečnou platební bránu TrustPay. Časově neomezené předplatné “spolu” lze objednat pouze v případě, že vlastníte platební kartu. Z ní je pak začátkem měsíce vždy částka strhávána automaticky. O této platbě vás dopředu informujeme e-mailem a potvrzení o úspěšném zaplacení poté naleznete v sekci “Můj box” u vaší objednávky. Pokud se nám částku nepodaří strhnout, také vás informujeme e-mailem. Změní-li se údaje k vaší kartě, stačí nás informovat a poté můžete nové údaje sami vyplnit ve svém profilu.

bude nám to velice líto, předplatné brand boxu můžete ukončit kdykoli přímo ve svém profilu nebo písemně na náš e-mail: info@brandnooz.cz. Výpověď předplatného doručená do pátého dne v měsíci ruší objednávku od šestého dne měsíce po doručení výpovědi (např. při výpovědi do 5. 2. bude vaší poslední zásilkou lednový box apod.).

Ano, předplatné bran boxu můžete také někomu dát jako originální dárek. Rádi vám zašleme dárkový voucher.

Naše boxy vám doručí až domů Česká pošta, nebo si můžete zvolit osobní vyzvednutí zásilky na výdejních místech Balíkovny. Pobočky pro osobní vyzvednutí najdete zde. Boxy odesíláme vždy ke konci měsíce, o přesném termínu doručení informujeme předplatitele dopředu vždy e-mailem a na našich stránkách.

Nikdo není nucen vyplnit dotazník k brand boxu. Můžeme však na jejich základě zjistit, co vám nejvíce chutná a co naopak ne. Váš názor nás zajímá – jen s jeho pomocí mohou být výrobky vylepšeny, což je v zájmu nás všech!

O brand boxu / k ochutnávkám produktů

Portál brandnooz je prostorem pro inspiraci a objevování nových chutí. Najdete zde pravidelné informace o nových zajímavých potravinách na trhu, tedy novinky (“nooz” z anglického “news”) oblíbených značek (“brand”) na trhu potravin. A nejen to – vybrané novinky s námi můžete navíc také pravidelně ochutnávat a hodnotit.

„Produktnooz“ jsou ty nejzajímavější nové potraviny na trhu. Ať jste je již ochutnali či nikoli, podělte se s ostatními o váš názor na tyto novinky prostřednictvím našich stránek. Stačí se pouze jednoduše bezplatně zaregistrovat a můžete hodnotit.

Noozies jsou všichni registrovaní členové stránek www.novinkyschuti.cz. Milovníci jídla, ti, kdo chtějí mít přehled o novinkách na trhu a především ti, kdo rádi objevují nové chutě.

Noozie-body jsou vám automaticky přidělovány za všechny vaše aktivity na stránkách novinkyschuti, jako je např. komentování produktů, vyplnění dotazníku k boxu, zasílání fotografií apod. Průběžně vám nabízíme různé možnosti, jak můžete vaše nasbírané body využít (například je proměnit za produkty a více si tak určit vlastní podobu zásilky s oblíbenými produkty).

Pravidelná akce s příležitosti proměnit Noozie-body za produkt navíc do příští zásiky a tak ještě více rozhodnout o individuální podobě zásilky. . O termínu konání vždy informujeme emailem všechny odběratele našeho newsletteru. Sekce věrnostní program je přístupná pro všechny uživatele s aktivní objednávkou – najdete ji ve svém profilu v sekci “můj box” a podsložce “věrnostní program”.

Odznáček znázorňuje vizuálně aktivitu jednotlivých Noozies a je rozdělen do 4 úrovní (základní, bronzová, stříbrná a zlatá). Takto lze blíže zjistit charakteristiky jednotlivých Noozies (komentátor, názorový vůdce apod.), jak dlouho jsou již mezi testujícími, či zda mají přehled o novinkách skrze noozletter.

Limitovaná akční nabídka nákupu některého z oblíbených produktů za velmi výhodnou cenu a s doručením zdarma v rámci nejbližší zásilky brandnooz boxu.

Fotografie z vaší ochutnávky nám prosím zasílejte e-mailem na info@brandnooz.cz.

Samozřejmě, těšíme se na všechny nooz od vás, takže můžete i vy sami navrhnout nějaké nové produkty. Napište nám na info@brandnooz.cz. Váš tip pak budeme rádi sdílet se všemi Noozies – čím aktivnější Noozie, tím lépe pro všechny!

Registrace / data / noozletter

Ujistěte se, že jste opravdu vyplnili všechny důležité údaje. Dejte přitom pozor na psaní velkých a malých písmen. Pokud se stále nebudete moci zaregistrovat, obraťte se na náš zákaznický servis: info@brandnooz.cz.

Možná je důvodem nesprávné Noozie-jméno nebo vaše heslo. Zkontrolujte prosím, zda jste je napsali stejně jako při registraci (pozor na psaní velkých a malých písmen). Nebudete-li se stále moci přihlásit, napište nám e-mail.

Po registraci byste od nás měli obdržet aktivační e-mail. Často se stává, že zpráva spadne nejprve do vaší nevyžádané pošty (spam). Stačí zprávu označit jako vyžádanou a můžete pokračovat v registraci! Pokud by se vyskytl jiný problém, obraťte se na náš zákaznický servis: info@brandnooz.cz.

Nic se neděje! Pod přihlašovacím polem najdete odkaz „Zapomněli jste heslo?“, na kterém budete požádáni, abyste uvedli svou e-mailovou adresu. Na ni vám znovu zašleme vaše data.

Naprosto jednoduše! V zápatí noozletteru najdete odkaz nazvaný “odhlásit se z odběru noozletteru”, kterým se z odběru noozletteru trvale odhlásíte. Pokud byste si své rozhodnutí později rozmysleli, můžete si o odběr noozletteru kdykoli znovu zažádat.

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Vaše data nebudeme nikde zveřejňovat, ani neoprávněně předávat třetí osobě. Neustále se snažíme naše bezpečnostní opatření dále vylepšovat. Informace nejsou spojovány s dalšími informacemi, které by umožňovaly identifikaci vaší osoby, pokud to není pro uplatnění nabídky brandnooz nezbytné nebo pokud nejsme ze zákona povinni poskytnout informace. Tyto údaje budou používány výhradně ke správě webových stránek, sledování jejich využívání a zlepšení nabídky webových stránek. Stejně tak budeme postupovat v případě IP-adres k bezpečnostním a kontrolním účelům. Jen pokud s tím budete výslovně souhlasit, budou vaše osobní údaje, především e-mailová adresa, využita firmou brandnooz k dalším účelům, např. k zasílání newsletteru. Pro více informací klikněte zde (uživatelské podmínky).

Žádný problém! Musíte se jen přihlásit a v menu kliknout na „můj profil“. Tam můžete rychle a jednoduše vaše fakturační údaje změnit. U vaší objednávky v sekci “můj box” pak můžete upravit doručovací adresu.