Otázky a odpovědi

Co je to Brand box

brand box vám umožňuje každý měsíc objevovat novinky na trhu potravin. Pravidelně každý druhý měsíc vám zasíláme ty nejzajímavější z nich, které pak můžete v pohodlí domova otestovat a následně ohodnotit na našich stránkách. Brand box si lze předplatit na dobu neurčitou s možností předplatné kdykoli ukončit, nebo si brand box objednat na 6 či 12 měsíců.

brand box můžete zaplatit prostřednictvím platební karty nebo bankovním převodem přes zabezpečnou platební bránu TrustPay. Časově neomezené předplatné “spolu” lze objednat pouze v případě, že vlastníte platební kartu. Z ní je pak začátkem měsíce vždy částka strhávána automaticky. O této platbě vás dopředu informujeme e-mailem a potvrzení o úspěšném zaplacení poté naleznete v sekci “Můj box” u vaší objednávky. Pokud se nám částku nepodaří strhnout, také vás informujeme e-mailem. Změní-li se údaje k vaší kartě, stačí nás informovat a poté můžete nové údaje sami vyplnit ve svém profilu.

bude nám to velice líto, předplatné brand boxu můžete ukončit kdykoli přímo ve svém profilu nebo písemně na náš e-mail: info@novinkyschuti.cz. Výpověď předplatného doručená do pátého dne v měsíci ruší objednávku od šestého dne měsíce po doručení výpovědi (např. při výpovědi do 5. 2. bude vaší poslední zásilkou lednový box apod.).

Ano, předplatné brand boxu můžete také někomu dát jako originální dárek. Rádi vám zašleme dárkový voucher.

Naše boxy vám doručí až domů Česká pošta, nebo si můžete zvolit osobní vyzvednutí zásilky na výdejních místech Balíkovny. 

Nikdo není nucen vyplnit dotazník k brand boxu. Můžeme však na jejich základě zjistit, co vám nejvíce chutná a co naopak ne. Váš názor nás zajímá – jen s jeho pomocí mohou být výrobky vylepšeny, což je v zájmu nás všech!

O brand boxu / k ochutnávkám produktů

Portál brandnooz je prostorem pro inspiraci a objevování nových chutí. Najdete zde pravidelné informace o nových zajímavých potravinách na trhu, tedy novinky (“nooz” z anglického “news”) oblíbených značek (“brand”) na trhu potravin. A nejen to – vybrané novinky s námi můžete navíc také pravidelně ochutnávat a hodnotit.

V boxu jsou ty nejzajímavější potraviny na trhu. Ať jste je již ochutnali či nikoli, podělte se s ostatními o váš názor na tyto novinky prostřednictvím našich stránek. Stačí se pouze jednoduše bezplatně zaregistrovat a můžete hodnotit.

Uživatelé jsou všichni registrovaní členové stránek www.novinkyschuti.cz. Milovníci jídla, ti, kdo chtějí mít přehled o novinkách na trhu a především ti, kdo rádi objevují nové chutě.

Za hodnocení produktů z boxu získáte odměny v podobě produktů navíc do další zásilky nebo slevy na další nákupy. O termínu konání vždy informujeme emailem všechny odběratele našeho newsletteru. Sekce věrnostní program je přístupná pro všechny uživatele s aktivní objednávkou – najdete ji ve svém profilu v sekci “můj box” a podsložce “věrnostní program”.

Limitovaná akční nabídka nákupu některého z oblíbených produktů za velmi výhodnou cenu a s doručením zdarma v rámci nejbližší zásilky Brand Boxu.

Fotografie z vaší ochutnávky nám prosím zasílejte e-mailem na info@novinkyschuti.cz.

Samozřejmě, těšíme se na všechny nooz od vás, takže můžete i vy sami navrhnout nějaké nové produkty. Napište nám na info@brandnooz.cz. Váš tip pak budeme rádi sdílet se všemi Noozies – čím aktivnější Noozie, tím lépe pro všechny!

Registrace / data / noozletter

Ujistěte se, že jste opravdu vyplnili všechny důležité údaje. Dejte přitom pozor na psaní velkých a malých písmen. Pokud se stále nebudete moci zaregistrovat, obraťte se na náš zákaznický servis: info@novinkyschuti.cz

Možná je důvodem nesprávné Uživatelské jméno nebo vaše heslo. Zkontrolujte prosím, zda jste je napsali stejně jako při registraci (pozor na psaní velkých a malých písmen). Nebudete-li se stále moci přihlásit, napište nám e-mail.

Po registraci byste od nás měli obdržet aktivační e-mail. Často se stává, že zpráva spadne nejprve do vaší nevyžádané pošty (spam). Stačí zprávu označit jako vyžádanou a můžete pokračovat v registraci! Pokud by se vyskytl jiný problém, obraťte se na náš zákaznický servis: info@novinkyschuti.cz

Nic se neděje! Pod přihlašovacím polem najdete odkaz „Zapomněli jste heslo?“, na kterém budete požádáni, abyste uvedli svou e-mailovou adresu. Na ni vám znovu zašleme vaše data.

Naprosto jednoduše! V zápatí noozletteru najdete odkaz nazvaný “odhlásit se z odběru noozletteru”, kterým se z odběru noozletteru trvale odhlásíte. Pokud byste si své rozhodnutí později rozmysleli, můžete si o odběr noozletteru kdykoli znovu zažádat.

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Vaše data nebudeme nikde zveřejňovat, ani neoprávněně předávat třetí osobě. Neustále se snažíme naše bezpečnostní opatření dále vylepšovat. Informace nejsou spojovány s dalšími informacemi, které by umožňovaly identifikaci vaší osoby, pokud to není pro uplatnění nabídky brand box nezbytné nebo pokud nejsme ze zákona povinni poskytnout informace. Tyto údaje budou používány výhradně ke správě webových stránek, sledování jejich využívání a zlepšení nabídky webových stránek. Stejně tak budeme postupovat v případě IP-adres k bezpečnostním a kontrolním účelům. Jen pokud s tím budete výslovně souhlasit, budou vaše osobní údaje, především e-mailová adresa, využita firmou Brand Box s.r.o. k dalším účelům, např. k zasílání newsletteru. 

Žádný problém! Musíte se jen přihlásit a v menu kliknout na „můj profil“. Tam můžete rychle a jednoduše vaše fakturační údaje změnit. U vaší objednávky v sekci “můj box” pak můžete upravit doručovací adresu.