Hygienicky čistý a provoněný domov za pár sekund

Známe to všichni. Ty neustále obavy z bakterií a alergenů, které se mohou nacházet v našich domácnostech. Také je vaším cílem čistý a bezpečný domov? A co když vám k tomu rychle pomůže jen jeden silný, účinný produkt, navíc od značky s osvědčenou kvalitou? A co kdyby tento produkt ještě krásně voněl po levandulích nebo po svěžím vánku? To není pouze sen. Se zbrusu novým univerzálním dezinfekčním sprejem Savo toho dosáhnete za pár sekund!

Univerzální pomocník pro rodiny, majitele domácích mazlíčků i alergiky

Dvě varianty novinky oblíbené značky Savo ocení i rodiny s malými dětmi, milovníci domácích mazlíčků, a dokonce alergici. Savo univerzální dezinfekční sprej si totiž poradí i s postelí plnou prachu a dalších nečistot. Měkké povrchy jako postel nebo pohovka jsou totiž stejně náchylné k bakteriím a alergenům jako ty tvrdé. Chlupy domácích mazlíčků Savo dezinfekční sprej také zvládne. A účinek i vůni spreje ocení i rodiče malých dětí, kteří kladou ještě větší důraz na hygienicky čisté prostředí pro své ratolesti.

Účinnost, multifunkčnost a vůně jako hlavní benefity 

Netřeba se obávat, že vám denní shon naruší zaběhnutou rutinu pravidelného čištění. Univerzální dezinfekční sprej Savo je rychlým a pohodlným řešením. Je navíc ideálním řešením pro rychlé odstranění bakterií a alergenu. Navíc vás nadchne těmito dalšími vlastnostmi:

✔ Nezanechává skvrny

✔ Odstraňuje alergeny způsobené roztoči

✔ Odstraňuje nepříjemný zápach

✔ Krásně voní po levandulích nebo po svěžím vánku

✔ Je vhodný jak na tvrdé, tak měkké povrchy včetně matrací