Další krásný boxík zaměřený na děti od 6ti měsíců do 4 let a jejich maminky je tu, pojďme se společně podívat, jaké produkty nám představil.

Jako první jsme z boxu vybalili produkt Bebivita pokračovací mléčná kojenecká výživa z Německa, která nabízí rodičům a jejich dětem vysokou míru ochrany na základě rozsáhlých kontrol kvality. V druhém boxu na nás zase čekal produkt Bebivita JUNIOR, což je mléčný nápoj z Německa, který je přizpůsoben nutričním potřebám rostoucích dětí. Nápoj je vhodný jak k pití, tak do cereálií. Nejpřirozenější způsob výživy kojenců je kojení, a tak by Bebivita měla být podávána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace naleznete na obalech.

Dalším produktem v boxu byl Onclé čisticí olej s bio šípkovým olejem na zadeček představuje efektivní řešení pro každodenní hygienu miminka. Díky šípkovému oleji a dalším složkám se pokožka děťátka nevysouší a je tím zabráněno vzniku prasklinek i jiných poranění. Olej odstraní nečistoty, vyživí a zklidní pokožku. Stačí nastříkat na zadeček a dětským ubrouskem setřít.

Na maminky pak v boxu čekalo překvapení v podobě Intimního čisticího oleje Onclé, což je bezoplachový produkt, vhodný pro každodenní péči o intimní mís- ta. Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Mezi další pro- spěšné látky patří kyselina mléčná, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej. Před použitím olej vždy protřepejte a naneste jej na ubrousek či toaletní papír. Pečlivě zbavte pokožku nečistot.

Značka Linteo pak v boxu představila Linteo Baby plenkové kalhotky jsou navržené tak, aby zajistily miminku maximální komfort a pohodlí po dobu až 12 hodin díky systému SeconDry a technologii QUICK LIQUID. Kalhotky jsou dermatologicky testované a hypoalergenní, rovněž neobsahují parfemaci, pleťové mléko a elementární chlór. A dále Linteo Baby dětský pleťový krém , který jemně ošetřuje a hydratuje pleť. Díky pečlivě vybraným ingrediencím je krém vhodný i pro novorozence a batolata. Krém pokožku regeneruje a vytváří na ni přirozenou ochrannou vrstvu, která ji chrání před nežádoucími vnějšími vlivy. Krém je lehce roztíratelný. Obsahuje BIO měsíček lékařský, který je zdrojem vitamínů a minerálů, navíc má hojivé, protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Předposledním produktem v boxu byl produkt Kukuřičné křupky jahodové, výrobek z přirozeně bezlepkových surovin, bez chemických barviv, obsahuji lyofilizované jahody. Sladká ovocná alternativa oblíbených křupek vhodná pro děti, dospělé a celiaky.

A tím posledním byl elmex Cvičný zubní kartáček & mini zubní pasta (0–3 roky). Kartáček má malou hlavu, speciálně tvarovanou pro ústa batolat. Oblast vláken modré barvy navíc usnadňuje dávkování správného množství zubní pasty pro děti o velikosti hrášku. Měkká, zakulacená vlákna zajišťují jemné čištění mléčných zubů. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s naváděcími liniemi je vhodná pro všechny typy úchopu, které děti a jejich rodiče používají.