V posledním Box 4 Babies jsme testovali dva produkty značky Linteo, pojďme se podívat blíže, o jaké se jednalo.

Novinkou na trhu jsou Linteo Baby plenkové kalhotky, které jsou navržené tak, aby zajistily miminku maximální komfort a pohodlí až 12 hodin díky systému SeconDry a technologii QUICK LIQUID. Kalhotky jsou hypoalergenní a dermatologicky testované. Jsou z extra hebkého a prodyšného materiálu, mají lepící pásek pro pohodlné vyhození. Jsou bez parfemace, pleťového mléka a elementárního chlóru.

Linteo Baby plenkové kalhotky mají tyto speciální vlastnosti:

Systém SeconDry, což je technologie se speciální absorpční vrstvou a kanálky uvnitř jádra, která zajistí optimální ochranu a pohodlí pokožky miminka. 

QUICK LIQUID, což je technologie, díky které se tekutina okamžitě a rovnoměrně rozloží do jádra plenkových kalhotek.

Dalším produktem v boxu značky Linteo byl Dětský pleťový krém Linteo Baby, který jemně ošetřuje, regeneruje a hydratuje pleť. Lehce se roztírá a je šetrný k očím i pokožce. Díky pečlivě vybraným ingrediencím je krém vhodný i pro novorozence a batolata. Krém pokožku regeneruje a vytváří na ni přirozenou ochranou vrstvu, která ji chrání před nežádoucími vnějšími vlivy. 

Z informací o produktu jsme se dále dozvěděli, že všechny produkty dětské kosmetiky Linteo Baby prochází přísnými kontrolami a jsou pečlivě dermatologicky testované. To zaručuje jejich nezávadnost a bezpečnost. Jsou proto vhodné i pro novorozence a kojence.

Více o výrobcích značky Linteo najdete na www.linteo.cz