Přišlo jaro a s ním i další Brand Box pro rok 2021, který přinesl inspiraci nových chutí a zajímavých produktů k otestování. Nyní se s námi ponořte do nového boxu a pojďme zhodnotit produkty.

Zaujala nás novinka v boxu, kterou je RAJEC BIO máta/bezový květ a malina/ostružina. Rajec BIO je první mainstreamová značka, která přináší vlastní portfolio ochucených vod v BIO kvalitě. Kouzlo čisté přírody se skrývá v bylinkách a bobulkách ze zodpovědného BIO zemědělství a bez konzervantů. Harmonická́ kombinace chuti se skutečnými výtažky z BIO bylin a BIO lesního ovoce snoubená s pramenitou. Cena je 16,50,-Kč/750ml

Pro milovníky kávy představujeme noinku v podobě instantí kávy NESCAFÉ LATTÉ A NESCAFÉ CAPUCCINO. Po přípravě nápoje vám na povrchu vznikne bohatá mléčná pěna. Díky praktickému balení v jednoporcových sáčcích je příprava Cappuccina a Latté ještě jednodušší. Cena je 57,90 Kč (8 sáčků x 15 g).

Mile překvapeni jsme byli ze zdravé ovocné RAW tyčinky vyrobené bez tepelné úpravy z čistě přírodních surovin. Neobsahuje lepek, přidaný cukr ani konzervanty. SALTY CARAMEL & PEANUTS je trendy tyčinka pro milovníky slaného karamelu a oblíbených arašídů. Netradiční kombinace doplněná o sušené datle překvapí intenzivní chutí a obsahem vitamínů a minerálů. Zlepší náladu a dodá maximum potřebné energie. Cena tyčinky je 29,-Kč/50g.

Skvělým produktem v boxu byl také čaj HANNASAKI Fruit Fenykl pro děti a kojící matky. Vynikající ovocná 100% přírodní směs podporuje celý organismus – čaj je určený ne jen pro děti a kojící ženy, ale i všechny dospělé. Obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty a stopové prvky. Cena čaje je 87,-Kč za 20ks nálevových sáčků.

V boxu se také nacházela PODRAVKA Natur – přísada do jídel. Je to vynikající kombinace zeleniny, koření a bylinek, která dodá Vašemu pokrmu neodolatelnou chuť přírody, je totiž výhradně z přírodních surovin, bez „éček“. Ve 150 g balení je obsaženo 480 g čerstvé zeleniny, kurkuma, libeček a mořská sůl. Jen zelenina, vybrané koření a nic víc. Cena 38,90,-Kč/150g.

Další novinkou jsou HAVLÍK Pohodovky. Jedná se o vypečenou tenkou velmi dlouhou tyčinku v originální  receptuře, která se skvěle hodí na každou příležitost. Cena je 34,90,-Kč/250g.

Posledním produktem v boxu byl Hovězí bujón od VITANY. Výhodou je velké balení, které obsahuje 12 kostech v krabičce. Mají tři příchutě – hovězí, kuřecí a zeleninová. 

Více informací k boxům a recezním najdete na www.brandnooz.cz.