Přišel únor a s ním i první letošní Brand Box pro rok 2021, který přinesl inspiraci nových chutí a zajímavých produktů k otestování. Nyní se s námi ponořte do nového boxu a pojďme zhodnotit produkty.

Velice nás zaujala novinka, kterou je TARGA FLORIO limonáda ze sicilských citrusů. Sicilské závody Tanga Florio byly ve své době symbolem vášně, nebojácnosti a odvahy. Sluncem zalitá Sicílie je domovem nejen těchto legendárních závodů, ale i těch nejlepších a nejšťavnatějších citrusů. Právě z nich je vyrobena tato osvěžující limonáda, slazena pouze třtinovým cukrem. Box obsahoval všechny 3 novinky. Cena je 19,90,-Kč/ks.

Velmi jsme ocenili Vitar EKO B-komplech, který obsahuje kombinaci vitamínu skupiny B, z nich se každý podílí na správném fungování lidského organismu. Nová řada vitamínů v ekologicky šetrných obalech Vitar EKO Friendly představila zatím 7 novinek zabalených do obalů, které jdou vstříc přírodě. Cena je 99,90,-Kč/60 kapslí.

Mile překvapeni jsme byli z proteinové tyčinky SENS – s cvrččí moukou – Tmavá čokoláda & Višeň. Výborná a přírodní chuťovka s 6g cvrččího proteinu pro snack bez výčitek. Běžné tyčinky obsahují zpravidla spoustu cukru a z výživového hlediska jsou promarněnou příležitostí. Všechny přísady mají certifikát BIO, kromě cvrččí mouky, pro kterou zatím certifikaci získat nelze. Mandle dodávají křupavou strukturu a kvalitní vláknin. Datle a další ovoce tyčinku přirozeně osladí. Cvrččí mouka pak poskytuje kvalitní protein, tuky, vlákninu a další hodnotné mikroživiny. Dohromady tak všechny ingredience tvoří výborný snack s perfektním poměrem proteinu, vlákniny, tuků a sacharidů. Cena tyčinky je 39,90,-Kč/40g.

Novinkou v boxu byl také produkt od KetoDiet – krém s lískovými oříšky a čokoládovou příchutí s vysokým obsahem bílkovin chutná báječně díky praženým lískovým oříškům a kakau. Neobsahuje žádný přidaný cukr ani palmový olej. Cena je 45,-Kč/50g.

Značka EMCO představila produkt, ve kterém se nachází ovoce místo přidaného cukru. To najdete v nové Super kaši. Super kaše Jablko & Meruňka obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Díky vláknině z kořene čekanky a unikátního 20% podílu ovoce je kaše lahodná i bez použití cukru. Kaše pomáhá snižovat cholesterol, je zdrojem vlákniny a bez umělých sladidel a přidaných barviv. V její receptuře nenajdete mléko, proto je vhodná i pro vegany. K dostání v krabičce po 3 porcích a v single balení. Cena je 16,90,-Kč/1porce.

Dále jsme od této značky ochutnali JOYA BIO OVESNÝ NÁPOJ. 100% organický ovesný nápoj bez přidaného cukru. Cena nápoje je 24,90,-Kč.

V boxu se také nacházela BONAVITA CHOCO BALLS. Nyní k dostání s novou recepturou se sníženým obsahem cukru. Tyto cereálie lahodné čokoládové chuti zajistí vašim dětem dostatek vlákniny, vápníku i sacharidů. Jsou tak vhodné na snídani či dopolední svačinu. Cena 23,90,-Kč/250g.

Další novinkou je JOJO Veggie, jsou to měkké želé bonbóny se štávou z ovoce a zeleniny v jedinečné chuťové kombinaci – malina s dýní a borůvka s řepou! A navíc jsou vhodné i pro vegany! Stačí jen vyzkoušet. Cena je 22,90,-Kč/81g.

K ochutnání také doporučíme Ranní Chlebík s vitamínem D od Penamu, který vám dodá energii i potřebnou vlákninu.

Dále se v boxu nacházeli Adriana fusilli. Vyrobeny ze 100% celozrnné mouky z tvrdé pšenice. Vychutnejte si těstoviny bohaté na obsah vlákniny.